خانه / کارگروه ها / عمران و زیرساخت

عمران و زیرساخت

سپتیک سقای

سپتیک ( تصفیه فاضلاب) ۱۰۰ مترمکعبی روستای سقای دهستان جوشین استان آذربایجان شرقی به منظور دفع فاضلاب روستای سقای از لحاظ بهداشتی حائز اهمیت خاصی می باشد. که به علت اینکه این طرح آرزوی دیرینه اهالی آن روستا و روستاهای درمسیر آب می باشد که آب های سطحی آن منطقه …

ادامه نوشته »

مراسم کلنگ زنی چندین طرح محرومیت زدایی در دهستان جوشین ورزقان

در راستای محرومیت زدایی از روستاهای محروم استان آذربایجان شرقی مراسم کلنگ زنی چندین طرح عمرانی با حضور جانشین فرماندهی سپاه عاشورا و نماینده مردم ورزقان در مجلس و مسئولین شهرستان ، در دهستان جوشین شهرستان ورزقان در روز چهارشنبه 15 اسفند 1397 انجام گرفت.

ادامه نوشته »

سه طرح محرومیت‌زدایی توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی در میانه افتتاح شد.

با حضور سردار خرم و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان میانه، پروژه‌های استخر پلیمری 20000 متر مکعبی برانقار، استخر پلیمری 12000 متر مکعبی «کلیان» و منبع آب 100 متر مکعبی روستای «قشلاق کاغذکنان» میانه که به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی در این روستاها احداث شده است، افتتاح و به بهره برداری رسید.

ادامه نوشته »

افتتاح مدرسه شهید غلامی روستای ناپشته دهستان میشه پاره شهرستان کلیبر

این مدرسه به مساحت 45 متر مربع و با هزینه بالغ بر 50 میلیون تومان توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی ساخته شده است.

ادامه نوشته »

ساخت خانه محروم در روستای تنباکلوق هوراند باحضور گروه جهادی ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا

در راستای محرومیت زدایی از دهستانهای هدف قرارگاه پیشرفت و آبادانی با همکاری کمیته امداد استان و اهالی اقدام به ساخت خانه محروم برای یکی از اهالی روستای تنباکلوق شهرستان هوراند نموده است .

ادامه نوشته »

بررسی مشکلات و موانع آب‌رسانی به روستاهای محروم در دهستان‌های هدف

این نشست با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا و جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا و مدیر کل سازمان آب و روستایی استان آذربایجان شرقی آقای مهندس صمدنژاد در اتاق جلسات قرارگاه برگزار گردید .

ادامه نوشته »

افتتاح خانه عالم در روستای آبگرم شهرستان چاراویماق

در راستای محرومیت زدایی از این منطقه و جهت اسقرار روحانی در منطقه ، خانه عالم روستای آبگرم واقع در دهستان جنوب غربی شهرستان چاروایماق، در هفته بسیج افتتاح گردید.

ادامه نوشته »

تخریب بافت فرسوده و نوسازی ساختمان های مسکونی روستای زاخر دهستان ورگهان اهر

با تشویق مسئولان قرارگاه پیشرفت و آبادانی و امام روستا و با همت اهالی و همکاری مسئولان اداره مسکن و شهرسازی شهرستان اهر ، بافت فزسوده روستا تخریب و نوسازی می شود.

ادامه نوشته »