خانه / کارگروه ها / اقتصاد و اشتغال

اقتصاد و اشتغال

برگزاری دوره توانمندسازی نهادهای واسط استانهای آذربایجان شرقی، زنجان و آذربایجان غربی

با همت کارگروه اشتغال و معیشت سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی و همکاری نهاد ملی دام سبک، دوره توانمندسازی نهادهای واسط استانهای آذربایجان شرقی، زنجان و آذربایجان غربی در تبریز برگزار شد. در این دوره که دوم و سوم اردیبهشت برگزار شد

ادامه نوشته »

انعقاد تفاهمنامه همکاری بین سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: سازمان جهادکشاورزی استان برای ایجاد زمینه های اشتغال و کارآفرینی در روستاهای محروم آذربایجان شرقی آمادگی کامل دارد.

ادامه نوشته »

برگزاری دوره آموزشی دامپروری در دهستان جوشین شهرستان ورزقان

با همت کارگروه اقتصاد و اشتغال این قرارگاه و با همکاری کارشناسان جهاد کشاورزی شهرستان ورزقانف دوره آموزشی دامپروری در دهستان جوشین شهرستان ورزقان و در تاریخ 97/6/24 و 97/7/10 و 97/7/24 برگزار گردید.

ادامه نوشته »

خلاصه اقدامات انجام شده در کارگروه اقتصاد و اشتغال قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا

کارگروه اقتصاد و اشتغال در قالب طرح رستا برای رونق، ساماندهی و تعالی اشتغال روستایی ابتدا روستاهای مستعد را در دهستانها در مناطق مختلف کشور شناسایی می کند و بعد با اعزام یک تسهیلگر یا راهبر آموزش دیده و جهادی مهمان روستاها می شود.

ادامه نوشته »

برگزاری کلاس زنبور داری در دهستان کاغذکنان شمالی شهرستان میانه

در راستای تثبیت اشتغال پایدار در دهستانهای محروم استان آذربایجان شرقی، با همت کارگروه اقتصاد و اشتغال این قرارگاه دوره آموزشی زنبورداری در روستای کورجق دهستان کاغذکنان شمالی از توابع شهرستان میانه برگزار گردید .

ادامه نوشته »

ایجاد اشتغال جدید و پایدار برای ۳۸ نفر از بانوان روستای آب گرم دهستان جنوبغربی چار اویماق

در راستای ایجاد اشتغال پایدار در دهستانهای محروم استان آذربایجان شرقی، با همت کارگروه اقتصاد و اشتغال این قرارگاه به تعداد 38 نفر در رسته تولید کیف چرمی دست دوز در روستای آبگرم دهستان جنوبغربی شهرستان چار اویماق ایجاد شد.

ادامه نوشته »

بررسی زمینه های همکاری مشترک در خصوص ایجاد اشتغال بین جهاد کشاوری و قرارگاه پیشرفت و آبادانی

در راستای هم‌افزایی منابع و استفاده از ظرفیتهای نهادها و سازمانهای مختلف استان آذربایجان شرقی در نشستی با حضور مدیرکل و معاونان سازمان جهادکشاورزی استان ، زمینه های همکاری مشترک در خصوص ایجاد اشتغال در دهستانهای محروم استان آذربایجان شرقی بررسی گردید.

ادامه نوشته »

برگزاری کلاس آشنایی با اشتغال در حوزه فرش و صنایع دستی، روستای آبگرم شهرستان چاراویماق

کارگروه اقتصاد و اشتغال قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا ، با همکاری کارآفرینان حوزه فرش و صنایع دستی، کلاس آشنایی و معرفی الزامات اشتغال در این حوزه را در تاریخ 17 اردیبهشت 97 در روستای آبگرم شهرستان چاراویماق برگزار نمود .

ادامه نوشته »

برگزاری کلاس آشنایی با اشتغال در حوزه فرش و صنایع دستی، روستای ورگهان شهرستان اهر

کارگروه اقتصاد و اشتغال قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا ، با همکاری کارآفرینان حوزه فرش و صنایع دستی، کلاس آشنایی و معرفی الزامات اشتغال در این حوزه را در تاریخ 10 اردیبهشت 97 در روستای ورگهان برگزار نمود .

ادامه نوشته »