خانه / کارگروه ها / عمران و زیرساخت / پروژه های در حال اجرا

پروژه های در حال اجرا

سپتیک سقای

سپتیک ( تصفیه فاضلاب) ۱۰۰ مترمکعبی روستای سقای دهستان جوشین استان آذربایجان شرقی به منظور دفع فاضلاب روستای سقای از لحاظ بهداشتی حائز اهمیت خاصی می باشد. که به علت اینکه این طرح آرزوی دیرینه اهالی آن روستا و روستاهای درمسیر آب می باشد که آب های سطحی آن منطقه …

ادامه نوشته »

مراسم کلنگ زنی چندین طرح محرومیت زدایی در دهستان جوشین ورزقان

در راستای محرومیت زدایی از روستاهای محروم استان آذربایجان شرقی مراسم کلنگ زنی چندین طرح عمرانی با حضور جانشین فرماندهی سپاه عاشورا و نماینده مردم ورزقان در مجلس و مسئولین شهرستان ، در دهستان جوشین شهرستان ورزقان در روز چهارشنبه 15 اسفند 1397 انجام گرفت.

ادامه نوشته »

افتتاح مدرسه شهید غلامی روستای ناپشته دهستان میشه پاره شهرستان کلیبر

این مدرسه به مساحت 45 متر مربع و با هزینه بالغ بر 50 میلیون تومان توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی ساخته شده است.

ادامه نوشته »

ساخت خانه محروم در روستای تنباکلوق هوراند باحضور گروه جهادی ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا

در راستای محرومیت زدایی از دهستانهای هدف قرارگاه پیشرفت و آبادانی با همکاری کمیته امداد استان و اهالی اقدام به ساخت خانه محروم برای یکی از اهالی روستای تنباکلوق شهرستان هوراند نموده است .

ادامه نوشته »

افتتاح خانه عالم در روستای آبگرم شهرستان چاراویماق

در راستای محرومیت زدایی از این منطقه و جهت اسقرار روحانی در منطقه ، خانه عالم روستای آبگرم واقع در دهستان جنوب غربی شهرستان چاروایماق، در هفته بسیج افتتاح گردید.

ادامه نوشته »

تخریب بافت فرسوده و نوسازی ساختمان های مسکونی روستای زاخر دهستان ورگهان اهر

با تشویق مسئولان قرارگاه پیشرفت و آبادانی و امام روستا و با همت اهالی و همکاری مسئولان اداره مسکن و شهرسازی شهرستان اهر ، بافت فزسوده روستا تخریب و نوسازی می شود.

ادامه نوشته »

افتتاح طرح آبرسانی به روستای ویرانقیه از توابع شهرستان چاراویماق

در راستای محرومیت زدایی از این منطقه و برای رفع مشکلات بهداشتی و تغذیه، پروژه آبرسانی روستای ویرانقیه واقع در دهستان جنوب غربی شهرستان چاروایماق افتتاح گردید.

ادامه نوشته »

بازدید فرمانده سپاه عاشورا از پروژه های محرومیت زدایی قرارگاه پیشرفت و آبادانی در شهرستان ورزقان

سردار عابدین خرم، فرمانده سپاه عاشورا به همراه معاونت های مرتبط با محرومیت زدایی از پروژه های محرومیت زدایی قرارگاه پیشرفت و آبادانی در شهرستان ورزقان دهستان جوشین بازدید کردند .

ادامه نوشته »

بازدید سردار عابدین خرم از پروژه های محرومیت زدایی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا

سردار عابدین خرم، فرمانده سپاه عاشورا به همراه هیئت همراه ، از طرح های محرومیت زدایی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا در دهستان میشه پاره از توابع شهرستان کلیبر بازدید کردند. و از نزدیک با فعالیتهای این قرارگاه آشنا شدند.

ادامه نوشته »

ساخت استخر پلیمری در روستای برانقار دهستان کاغذکنان شمالی شهرستان میانه

به منظور تامین آب کشاورزی ، استخر پلیمری در روستای برانقار دهستان کاغذکنان شمالی توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا ساخته شده است که درحدود ۲۵هزار مترمکعب آب کشاورزی را در خود ذخیره می کند.

ادامه نوشته »