اخبار فرهنگی

تجلیل از معلمان در هفته معلم توسط امام روستا

به مناسبت فرا رسیدن هفته معلم و گرامیداشت مقام معلم در دهستانهای هدف قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا از معلمان و کادر آموزشی شاغل در روستاها محروم استان آذربایجان شرقی توسط امامان روستاها تجلیل به عمل آمد.

ادامه نوشته »

برگزاری دوره آموزشی یک روزه عملیات رمضان ویژه امامان روستا

این دوره به صورت متمرکز در ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا و در روز شنبه 14 اردیبهشت برگزار گردید.

ادامه نوشته »

برگزاری اردوی یکروزه ویژه دانش آموزان روستای زاخر شهرستان اهر

این اردو با حضور دانش آموزان مدرسه شهید اسدالهی همراه با مدیر و معلمان در قلعه ارش واقع در کوههای روستای زاخر شهرستان اهر توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی و با همت امام روستا برگزار گردید.

ادامه نوشته »

برگزاری دوره ضمن خدمت امامان روستای منطقه دو کشوری

این دوره با همت معاونت فرهنگی اجتماعی قرارگاه پیشرفت و آبادانی و با حضور بیش از ۶۰ نفر از امامان روستاهای محروم استان‌های آذربایجان‌شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و اردبیل در مرکز آموزشی شهدای محراب شهرستان تبریز برگزار شد.

ادامه نوشته »

برگزاری یادواره یازده شهید روستای خریل کلیبر با همکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی

این یادواره با استقبال اهالی روستاهای دهستان میشه پاره و با حضور امام جمعه شهرستان ، فرمانده سپاه، و مسئولین شهرستانی با سخنرانی سردار جعفری مسئول حفط‌ آثار استان آذربایجان شرقی برگزار گردید.

ادامه نوشته »

اعزام کاروان شوق زیارت امام رضا(ع) در کاغذ کنان شمالی

جمعی از اهالی روستاهای دهستان کاغذ کنان شمالی شهرستان میانه( یانبلاغ و ...) در قالب کاروان شوق زیارت امام رضا(ع) با همت امام روستای یانبلاغ و همکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا و کمیته امداد امام خمینی (ره) به مشهد مقدس اعزام شدند.

ادامه نوشته »

برگزاری کلاسهای قران و احکام و اخلاق در روستای زاخر دهستان ورگهان شهرستان اهر

در راستای اهداف تربیتی و فرهنگی قرارگاه کلاس های آموزشی ویژه دانش آموزان توسط امام روستا حجت الاسلام مهدی روحی برگزار شده که با استقبال خوب اهالی مواجه شده است .

ادامه نوشته »

اعزام دانش آموزان ممتازمناطق محروم به مشهد مقدس توسط قرار گاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا

دانش آموزان ممتاز مناطق محروم استان آذربایجان شرقی در قالب اردوی زیارتی به مشهد مقدس اعزام شدند.

ادامه نوشته »

کاشت ۹۰۰ اصله درخت مثمر در دهستان چهار دانگه+ عکس

در راستای اجرای طرح فدک و تحقق منویات مقام معظم رهبری در زمینه درختکاری و برای آبادانی دهستانها ، قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا با مشارکت اهالی اقدام به کاشت 900 اصله نهال درختان مثمر اعم از سنجد ، بادام ، گلابی و گیلاس در روستاهای دهستان چهاردانگه از توابع شهرستان هوراند نموده است.

ادامه نوشته »

اجرای طرح فدک در دهستان چهار دانگه هوراند+ فیلم

قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا با مشارکت اهالی اقدام به کاشت 900 اصله نهال درختان مثمر اعم از سنجد ، بادام ، گلابی و گیلاس در روستاهای دهستان چهاردانگه از توابع شهرستان هوراند کرده است.

ادامه نوشته »