خانه / دهستانهای هدف / کاغذکنان شمالی

کاغذکنان شمالی

سه طرح محرومیت‌زدایی توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی در میانه افتتاح شد.

با حضور سردار خرم و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان میانه، پروژه‌های استخر پلیمری 20000 متر مکعبی برانقار، استخر پلیمری 12000 متر مکعبی «کلیان» و منبع آب 100 متر مکعبی روستای «قشلاق کاغذکنان» میانه که به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی در این روستاها احداث شده است، افتتاح و به بهره برداری رسید.

ادامه نوشته »

اعزام کاروان شوق زیارت امام رضا(ع) در کاغذ کنان شمالی

جمعی از اهالی روستاهای دهستان کاغذ کنان شمالی شهرستان میانه( یانبلاغ و ...) در قالب کاروان شوق زیارت امام رضا(ع) با همت امام روستای یانبلاغ و همکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا و کمیته امداد امام خمینی (ره) به مشهد مقدس اعزام شدند.

ادامه نوشته »

توزیع لوازم التحریر در بین دانش آموزان روستاهای محروم دهستان کاغذ کنان شمالی شهرستان میانه

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس در مهرماه ۱۳۹۷ گارگروه تعلیم و تربیت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا با همکاری خیرین استان ۱۲۰ بسته لوازم التحریر به ارزش ۹۰ میلیون ریال در بین دانش آموزان روستاهای محروم دهستان کاغذ کنان شمالی شهرستان میانه توزیع شد.

ادامه نوشته »

برگزاری کلاس زنبور داری در دهستان کاغذکنان شمالی شهرستان میانه

در راستای تثبیت اشتغال پایدار در دهستانهای محروم استان آذربایجان شرقی، با همت کارگروه اقتصاد و اشتغال این قرارگاه دوره آموزشی زنبورداری در روستای کورجق دهستان کاغذکنان شمالی از توابع شهرستان میانه برگزار گردید .

ادامه نوشته »

بررسی موانع و مشکلات ایجاد اشتغال در روستای قره بلاغ شهرستان میانه

این نشست توسط کارگروه اقتصاد و اشتغال قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا و با حضور مسئولین و اهالی تاثیر گذار روستای قره بلاغ در روز یکشنبه 9 اردیبهشت ساعت ۱۰ صبح در مسجد این روستا برگزار گردید

ادامه نوشته »

کاشت ۴۰۰ اصله درخت مثمر در دهستان کاغذ کنان شمالی

قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا با مشارکت اهالی اقدام به کاشت 400 اصله نهال درختان مثمر اعم از سنجد ، بادام ، گلابی و گیلاس در روستاهای دهستان کاغذ کنان شمالی از توابع شهرستان میانه در روستاهای قره بلاغ ، گورجق ، گنجین ،بهمن آباد و برانقار و یانبلاغ نموده است.

ادامه نوشته »

ساخت استخر پلیمری در روستای برانقار دهستان کاغذکنان شمالی شهرستان میانه

به منظور تامین آب کشاورزی ، استخر پلیمری در روستای برانقار دهستان کاغذکنان شمالی توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا ساخته شده است که درحدود ۲۵هزار مترمکعب آب کشاورزی را در خود ذخیره می کند.

ادامه نوشته »